Konferencja pod tytułem „Budujemy przyszłość naszych dzieci”

• 30.09.2011 – Goszczanów

Konferencja pod tytułem „Budujemy przyszłość naszych dzieci” – 08 czerwca 2010 roku, godz. 13:30 – Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie, ul. Szkolna 16

Program:

1. Powiat sieradzki – wskaźnik upowszechnienia edukacji, a potrzeby – jeśli nie przedszkole to co? – Referat: Sylwia Kałuda – Doradca Merytoryczny.
  2. Dobre praktyki – jak my radzimy sobie z upowszechnianiem edukacji przedszkolnej. – Wystąpienie: Ewa Padzik – Sekretarz Gminy Zduńska Wola . Anna Chwiołka – Kierownik Referatu Oświaty.
  3. Finansowanie edukacji przedszkolnej ze środków Unii Europejskiej – Referat: Karol Owczarek – Doradca kluczowy Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Sieradzu.
  4. Znaczenie edukacji przedszkolnej w rozwoju młodego człowieka i społeczności,w której się rozwija. – Referat: Anna Ciach – Psycholog.
  5. Poczęstunek.

Konferencja pod tytułem „Budujemy przyszłość naszych dzieci” – 20 maja 2010 roku, godz. 13:30 – Sala Widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 12

Program:

1. Powiat zduńskowolski – wskaźnik upowszechnienia edukacji, a potrzeby – jeśli nie przedszkole to co? – Referat: Sylwia Kałuda – Doradca Merytoryczny.
  5. Poczęstunek.

Konferencja inaugurująca kampanię promocyjno-informacyjną projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą Regionalne Centrum Edukacji Przedszkolnej – 27 kwietnia 2010 roku, godz.13:00 – Regionalna Izba Gospodarcza w Sieradzu, ul. Pułaskiego 5

Program:

1. Prezentacja zadań RCPEP - współpraca z samorządami lokalnymi oraz lokalną społecznością – Żanetta Marzuchowska
  2. Objazdowe Przedszkole Pokazowe - terenowe działania promocyjne – Sylwia Kałuda
  3. Edukacja przedszkolna - pierwszy krok dla społeczeństwa – referat – Anna Ciach
  4. Poczęstunek