Zapraszamy do wysłuchania programów radiowych „Przedszkolak potrafi”. Dzieci uczęszczające do przedszkoli w powiatach: zduńskowolskim i sieradzkim, odpowiadają na nurtujące naszego reportera pytania. Przedszkolaki udzielają bardzo błyskotliwych odpowiedzi, trafnych i pełnych humoru.

Jak dzielnie kibicują przedszkolaki i komu? - o tym dźwięków kilka.
Wakacje – czas relaksu i odpoczynku- co wiedzą o wakacjach i jakie mają plany przedszkolaki dowiemy się z poniżej audycji.
Internet co często wielka niewiadoma dla niejednego dorosłego a przedszkolak wie i to sporo - posłuchajmy.
Posłuchajmy, co przedszkolaki mówią o miłości.
Co o medycynie i zawodzie lekarza wiedzą dzieci uczęszczające do przedszkola? – posłuchajmy sami.
A co wiedzą o bezpieczeństwie nasze przedszkolaki?
Dzieci mają bardzo bogatą wyobraźnię i dużą wiedzę, co słychać w kolejnym programie pt.: "Co to jest radio?"
Jakie są życiowe błędy? Jakie mają plany na przyszłość? Co sądzą o tych, co w życiu mają dużo szczęścia? O tym opowiadają przedszkolaki.
Co maluchy wiedzą o gentelmenach i vipach, gdzie ich można spotkać? Czym się charakteryzują i jak wyglądają?